неділя, 25 квітня 2021 р.

 23 квітня  квітня учні 4 класу Березнегуватського ЗЗСО закінчили свій проєкт " Планета - мій дім". Після перегляду відео з краєвидами нашої місцевості, що "милують око" та "крають серце", визначили, скільки ж проблем у нашої планети через Людину ☹️. Щоденними маленькими кроками ми можемо змінювати світ, в якому живемо. Ми хочемо жити в чистому, здоровому домі! 🌎Ми зрозуміли - починати треба з себе, прибрали шкільне подвір`я та власними руками висадили квіти.







Немає коментарів:

Дописати коментар

 Трохи тепла, трохи праці — і народжується диво 🍞✨ Сьогодні, 16 жовтня, відзначаємо День хліба — святo вдячності тим, хто сіє, вирощує й п...