З днем Землі!
Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають Міжнародний День Землі. Це свято спонукає людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Не забуваймо, скільки користі ми отримуємо від нашої планети, яка ділиться своїми ресурсами: повітрям, водою, їжею...
Після перегляду відео з краєвидами нашої місцеврсті, що "милують око" та "крають серце", визначили, скільки ж проблем у нашої планети через Людину ☹️



Немає коментарів:
Дописати коментар